restaurace

Ostatní komerční interiéry

„Hledáte kvalitní nábytek do restaurace, baru, kavárny, nebo hotelu?​

 

 Naší snahou je to, aby nábytek pro restaurace, bary, kavárny a cukrárny byl hezký, splňoval veškeré požadavky na jeho funkci a zároveň vydržel větší zátěž spojenou s provozem.

 Pro výrobu nábytku do gastronomických provozoven používáme tradiční i moderní materiály, které jsou dostatečně odolné proti poškození. Je jen na vás jaký design a materiál si zvolíte a my se postaráme o to, aby jsme splnili veškeré Vaše požadavky.“

 

Josef Krauskopf

Realizace návrhů

navrhy

Individuální řešení

namiru

Výroba na míru

vyroba

Doprava a montáž

stehovani

Nábytek pro restaurace a bary

Upoutejte hosta již při prvním pohledu do Vaší restaurace nápaditým a originálním interiérem. Moderní a designové provedení barového pultu sladěného s jídelními stoly je mnohdy pro klienta důvod proč vstoupit a vyzkoušet Vaše služby, anebo také důvod k opakujícím se návštěvám.

Našim klientům nabízíme nábytek pro restaurace a bary, tak aby splňoval zvýšené nároky na jeho funkčnost a zároveň, aby vypadal vkusně a moderně. Na základě Vašich požadavků jsme pro Vás připraveni vytvořit 3D vizualizaci.

Nábytek do restaurace nebo baru pro Vás vyrobíme z tradičních, nebo moderních materiálů, v libovolné velikosti, atypickém tvaru a designu, který si sami zvolíte.

Výroba nábytku pro hotely a penziony

​​Hotelový nábytek vyrábíme z moderních i tradičních materiálů, v moderním i decentním provedení.

Pro výrobu hotelového nábytku používáme celou řadu klasických a moderních materiálů jako jsou dřevěný masiv, laminové desky, truhlářskou překližku, celou řadu kvalitního kování a vybavení nábytku od renomovaných výrobců.

Vyrábíme hotelový nábytek jako jsou recepční pulty, barové pulty, nábytek do restaurace, vestavěné skříně, šatny a šatní skříně, komody, postele, koupelnový nábytek, dětský nábytek, kuchyňské linky, recepce a nábytek určený do zázemí hotelového personálu.

Provádíme návrhy a realizace interiérů hotelů, penzionů, hotelových recepcí, restaurací, barů, kaváren a veškerého zázemí pro hotelové hosty. Dbáme na vysokou kvalitu provedení, tak aby hotelový nábytek, který vyrobíme splňoval veškeré nároky odběratelů na kvalitu provedení, design nábytku, dostatečnou odolnost a vysokou užitnou hodnotu.

Nábytek pro cukrárny a kavárny

Nabízíme širokou škálu nábytku do kaváren a cukráren. Kvalitní stoly, židle a doplňky v různých stylech, barvách a rozměrech speciálně pro kavárny a cukrárny.

Stejně jako pro restaurační zařízení se snažíme kombinovat moderní prvky s masivem, aby se u Vás zákazníci cítili co možná nejlépe. Nábytek pro kavárny vyrábíme z cenově nejdostupnějších dřevin, jako jsou smrk, modřín a borovice případně naši klienti volí dub, ořech nebo buk. Na přání zákazníků jsme schopni interiéry řešit s využitím dřeva z ovocných stromů, kdy nejčastěji používanou dřevinou je třešeň. Pro samotnou povrchovou úpravu používáme ekologicky přírodní oleje, vosky a šetrné laky.

Napište nám

Jméno
Neplatný Vstup

Telefon
Neplatný Vstup

Co Vás zajímá
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kód Neplatný Vstup

Copyright © 1996 - 2024 DŘEVO PRO spol. s r.o. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies.
Vytvořeno v Unismini