kuchyne

Kuchyně pro Vás a na míru

„Přemýšlíte o koupi nové kuchyňské linky?

 

Potřebujete vyrobit přesnou kuchyňskou linku do specifického prostoru?

Nelíbí se Vám nabídka vzorových kuchyňských linek a chtěli byste svůj vlastní originál?

 

Našim klientům nabízíme vysokou kvalitu provedení, jedinečný a neotřelý design, schopnost reagovat a zapracovat požadavky do konečného řešení, tak aby přesně odpovídalo Vašim představám.“

 

Josef Krauskopf

Realizace návrhů

navrhy

Individuální řešení

namiru

Výroba na míru

vyroba

Doprava a montáž

stehovani

Návrh kuchyně, 3D vizualizace

Na základě prvního kontaktu a získaných informací realizujeme 3D modelaci rozvržení nábytku v prostoru, tak abychom byli schopni, co nejlépe vystihnout Vaše požadavky a zároveň pro Vás připravili možnost poprvé částečně nahlédnout do Vaší nové kuchyně.

Při navrhování jednotlivých částí interiéru kuchyně a jednotlivých kusů kuchyňského nábytku se snažíme o to, abychom docílili maximální kvality, vysoké estetické úrovně a v neposlední řadě o dosažení optimální pracovní zóny.
Do našeho společného modelu poté zaneseme Vaše připomínky a zároveň bude rozšířen o detailnější prvky, jako jsou přesné požadavky na materiál, kování, kuchyňské vybavení a další potřebné prvky pro co nejreálnější modelaci.

Výroba kuchyně na míru

Na základě vypracovaného návrhu společně vybereme nejvhodnější materiál a kování k výrobě kuchyňské linky.

Vyrábíme kuchyňské linky z různých druhů materiálů od běžných a cenově dostupných až po méně obvyklé a luxusní. Díky tomu máte opravdu širokou možnost volby. Při samotném výběru materiálu je také důležité dbát i na funkčnost a praktičnost kuchyňské linky.

Skřínky vyrábíme nejčastěji z laminovaných nebo dýhovaných dřevotřískových desek. Dále je zde možnost využít masivu nebo překližky, kdy je nutné vzít v potaz voděodolnost a přilnavost použitého materiálu.

Neméně důležitá je také volba kování s důrazem na jeho funkčnost a kvalitu.

Kuchyňkou linku pro Vás můžeme osadit kuchyňskou deskou z masivu, z přírodního nebo umělého kamene, případně deskou z Corianu.

Kuchyně z dýhy

K výrobě kuchyní na míru, vestavěných skříní a dalšího nábytku, u kterého požadujeme vzhled přírodního dekoru a přirozené kresby dřeva používáme zpravidla dýhy.

Nejčastěji používaná tloušťka dýhy na kuchyňské linky je 0,6 mm. Dýha se používá k výrobě desek pomocí nalepení dýhy na nosné dřevotřískové desky, nebo na MDF (polotvrdá dřevovláknitá deska). Výhoda dýhy je především v tom, že olepená plocha je tvarově stálá a také to, že se jedná o skutečné dřevo.

Z dýhy je možné vyrobit téměř jakýkoliv typ kuchyně od rustikální, moderní, luxusní, designové až po kuchyně v retro stylu.

Vybavení kuchyně a kuchyňské linky

Přinášíme Vám kompletní řešení včetně instalace všech potřebných součástí, doplňků a detailů, abyste se ve Vaší nové kuchyni cítili přirozeně a příjemně.

Dřezy a baterie

Dodáváme jak nerezové, tak granitové v široké škále odstínů tvarů od různých výrobců. Mezi námi dodávané výrobce řadíme Blanco, Franke, Schock, nebo Gienger a další.

drezy-blancodrezy-frankedrezy-giengerdrezy-schock

Úchytky, osvětlení a jiné doplňky

V naší nabídce najdete drátěný program a osvětlení od firem jako Mivokor, Hettich a velký výběr úchytek od různých dodavatelů. Jsme schopni dodat úchytky i od dalších dodavatelů.

uchytky-hettichuchytky-mivokor
 

Spotřebiče pro kuchyňské linky

Veškeré námi dodané spotřebiče jsou montovány a zapojeny zdarma. Po dlouholeté zkušenosti upřednostňujeme spotřebiče Brandt, Blomberg, Küppersbusch, De Dietrich, Teka, Best. Jsme také schopni dodat jakékoliv další spotřebiče, které jsou na českém trhu dostupné, jako jsou Whirpool, Gorenje, Fagor, Karma a další.

spotrebice-blombergspotrebice-brandtspotrebice-de-dietrichspotrebice-fagorspotrebice-gorenjespotrebice-karmaspotrebice-tekaspotrebice-whirpool

Kování kuchyňské linky

Dlouholetá zkušenost s kováním firmy BLUM, které má atest na 100 000 otevření což je zárukou dlouhé životnosti. V naší nabídce kování dále naleznete, jak levné výsuvy Metabox, tak dražší výsuvy s tlumením dorazu Tandembox, nebo designové výsuvy Legrabox také s tlumením dorazu. Stále častěji také používáme vysoce kvalitní kování značky HETTICH.

kovani-blum

Napište nám

Jméno
Neplatný Vstup

Telefon
Neplatný Vstup

Co Vás zajímá
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kód Neplatný Vstup

Copyright © 1996 - 2024 DŘEVO PRO spol. s r.o. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies.
Vytvořeno v Unismini